menu
Hľadať adresu alebo transakciu:

Aktuálne transakcie

Loading ...

Bitcoiny zdarma

Ako získať Bitcoiny zdarma? Je to jednoduché, stačí plniť jednotlivé úlohy. Ďalšou možnosťou je taktiež raz za hodinu roztočiť ruletu, na ktorej je výhra istá. Prvým krokom, bez ktorého sa však nezaobídete, je založiť si peňaženku na Bitcoiny. Súpis dostupných peňaženiek nájdete na stránke Bitcoinové peňaženky.

Na nasledujúcich odkazoch môžete získať prvé Bitcoiny zdarma. Môžete si tak vyskúšať, ako Bitcoin funguje. Na väčšine stránok je kvôli registrácií požadované zadanie e-mailovej adresy. Je to kvôli jednoduchému dôvodu, ktorým je vaša ochrana, aby vám nemohol Bitcoiny nikto ukradnúť. Je dobré si vytvoriť e-mailovú adresu výhradne pre tieto účely.

Freebitco.in

Každú hodinu si na webe môžete vytočiť až 0,17 BTC! Zaručená výhra je 0,00000170 BTC, platba je odoslaná každý pondelok, pokiaľ je stav vášho účtu vyšší než 0,00005460 BTC.

777bitcoin

Funguje na podobnom princípe ako Freebitco.in.

bitvisitor.com

Na tejto stránke zadáte vašu Bitcoinovú adresu, prehliadnete si pár stránok inzerentov a, akonáhle dosiahnete 100 uBTC, vám bude zaslaná odmena v Bitcoinoch. Jedna stránka inzerenta zobrazená na 5 minút predstavuje odmenu napríklad 88 uBTC. Vždy je nutné opísať kód a postúpiť na ďalšiu stránku, aby bola tá predchádzajúca započítaná.

Moonbit.co.in

Satoshi naskakujú neustále, nemusíte mať dokonca ani otvorenú stránku v prehliadači. Najrýchlejšie naskakujú v prvých 5 minútach, potom sa rýchlosť znižuje. Výber je možný už po piatich minútach, čo odpovedá cca 60-70 satoshi.

Mezzabank.com

Na týchto stránkach môžete vyberať každú hodinu až 50 000 satoshi.

Bitcoin2048.com

Určite poznáte hru 2048, kde musíte z čísel ako 2, 4 atď. poskladať číslo 2048. Z tejto hry je taktiež možné získať satoshi. Satoshi získate po skončení hry a ich počet záleží na najvyššom čísle, ktoré ste počas hry vytvorili. Napríklad za číslo 4096 je odmena 65 535 satoshi. Výhra je vyplácaná každý víkend.


Coingi bitcoin exchange

Kurz bitcoinu